Kargo, İade ve Değişim İşlemleri


 

woody.com.tr, internet alışverişlerinde Woody koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler.
Türkiye’nin her yerine kargo ücreti 8,99 TL olup, 125TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

 

Ücretsiz Kargo: Siparişleriniz MNG Kargo ile gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

 

Ücretsiz İade Kargosu: Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istiyorsanız, 30 gün içerisinde MNG Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

 

İADE ŞARTLARI

30 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade formunu (faturanızın altında) doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

 

Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, MNG Kargo ile gönderdiğiniz takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır. İade woody.com.tr’ye ulaştığında iade işlemi başlatılacaktır.

 

Mağazadan iade: İade etmek istediğiniz ürünleri Woody mağazalarına teslim ederek iade işlemini başlatabilirsiniz. Fakat woody.com.tr’den aldığınız ürünün para iadesi mağazadan yapılamamaktadır. İade işlemi woody.com.tr üzerinden gerçekleştirilecektir.

 

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, Woody geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

 

İade Adresi:

Firma Adı : Tekumut Tekstil

Adres : D-100 Karayolu Üç Köprü Mevkii Opel Plaza Arkası  Türkiye-Düzce / Kaynaşlı

İadeleriniz ile ilgili 0 (850) 850 75 60 numaralı telefonu arayarak ya da musterihizmetleri@woody.com.tr adresine e-posta göndererek destek alabilirsiniz.
 

 

Lütfen Bekleyiniz! İşleminizi Yapıyorum..