Hakkımızda

WOODY MUTLULUKTUR.
 
Woody, sıradanlığa karşı çıkan,  enerjik ve eğlenceli bir pijama modası yaratmıştır. Woody’nin  içinde, büyük, küçük bütün aile bireyleri kendilerini; karanlıkta parıldayan baskılarıyla bir  ‘Yıldız‘ gibi hisseder.

Her sezon değişen sürükleyici ve merak uyandıran hayvan karakterleriyle çocuğunuza gece uykusu öncesi mükemmel hikayeler anlatma fikri verir! Uyumak istemiyor biraz eğlenmek mi istiyorsunuz? Sevimli hayvan figürlerinin yer aldığı WOODY yastıklarıyla WOODY nevresimlerinin üzerinde savaşmaya ne dersiniz? Aman dikkat yastıklar, yan tarafta MINI WOODY koleksiyonun yumuşacık pijamalarıyla mışıl mışıl uyumakta olan bebeğinize isabet etmesin!

Evde kendi seçiminde özgür olmak isteyen genç aile bireylerimiz mi var? Kendilerini özel hissedecekleri koleksiyon, WOODY ailesinde onlarla birlikte.

Büyükanne ve büyükbabaları da unutmadık, WOODY koleksiyonuyla;  bu eğlencenin keyfini çocukları ve torunlarıyla çıkarabilsinler diye.

Eğlenceli WOODY dünyasını bavulunuzla tatile de götürmek isterseniz BEACH koleksiyonumuz havluları, mayoları, elbiseleri, t-shirt ve şortlarıyla tam size göre…

WOODY dünyasını ziyaret etmek VE BU MUTLULUĞUN BİR PARÇASI OLMAK İÇİN, Mağazalarımız da sizlerle tanışmaktan mutlu olacağız!